Nové vydání Spoon (<--odkaz na obrázek úvodní stránky) ke stáhnutí Zde

Pravidla?

8. prosince 2010 v 17:37 |  Dolly-kei
Probírala jsem se tam tím, jaké má Dolly pravidla. Například Lolita má pár pravidel, které se prostě musí dodržovat (třeba jako spodnička a krajky - bez toho by lolita byla ohromně nudná), ale třeba Mori a Dolly nějak zásadní pravidla nemá a u dolly doknce nejsou určené ani hlavní barvy, přesto by se však dalo něco napsat, něco, jako spíše typi, nebo nápady.

Styl oblečení

Oblečení by mělo být v Evropském stylu, dotýkající se folklóru a historie (tedy rokoka, baroka atd.) povětšinou Vintage, ale i halenka v japonském stylu by vypadala zajímavě. Oblečení se může všelijak vrstvit, Jako detaily jsou dobré široké krajky i volány.

Barvy

K vidění jsou barvy tmavší ale i světlejší. Povětšinou je ale outft založen na stejných odstínech barvy, případně s rozdílně barevnými, spolu však sladěnými, doplňky. Barvy se tak mohou pohybovat od tmavě zelé, po světle modrou. Růžová se dá také použít.

Doplňky

Dopňky by měli být veliké a robustní - velké tašky, velké přívěsky. Šperky laděné podle barev outfitu, zlaté nebo stříbrné. Doplňky do vlasů opět co největší

Vlasy a Make-up

Make-up by měl evekovat dojem, že jste opravdu porcelánová panenka - světlejší pleť (ne bílá) a třeba i červenější líčka. Výrazné řasy a dobře zvládnuté oči a ústa. Vlasy mohou být zase téměř jakékoli. Kratším vlasům sluší nadýchaný objem, delším kudrlinky, vlnky a "kroužky" nebo sepnutí do culíků, či zapletení copánků.

V dolly jde o nápad.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama